kanał youtube ciastkarni u kowolki
EN DE PL
ciastkarnia u kowolki leszno

Współpraca


Jeżeli interesuje Cię współpraca z naszą cukiernią lub masz ciekawy pomysł, który pozwoli nam osiągnąć obustronne korzyści koniecznie skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu lub formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Jesteśmy otwarci na współpracę z uczciwymi ludźmi, którzy będą chcieli zająć się dalszą dystrybucją naszych wyrobów oferując swoim klientom zarazem wysoką jakość obsługi.

Lady wystawiennicze

Dla firm, które podejmą współpracę z naszą Cukiernią istnieje możliwość udostępnienia lad wystawienniczych. Więcej informacji otrzymać można podczas spotkania, na którym omówimy szczegóły dotyczące ewentualnej współpracy.

Catering

Cukiernia "U Kowolki" od wielu lat zajmuje się obsługą cateringową imprez. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zlecenie spersonalizowane na potrzeby konkretnego Klienta. Nasze wyroby dowozimy na miejsce imprezy zawsze na czas. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników i jesteśmy pewni, że zaspokoimy potrzeby nawet bardzo wymagającego Klienta. Natomiast duże grono zadowolonych Klientów potwierdza fakt, że obsługa cateringowa w wykonaniu Cukierni "U Kowolki" to catering na najwyższym poziomie.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą cukiernią prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Cukiernia "U Kowolki"
ul. Sygietyńskiego 22
64-100 Leszno

E-mail: biuro@ukowolki.pl
Telefon: (65) 526-87-21,
Fax: (65) 526-87-21
Tel. kom.: +48 668 114 677


Nasze produkty
cukiernia ukowolki facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X